Partnerzy

Misją Fundacji GPW jest budowanie  kultury świadomego i długoterminowego inwestowania na rynkach GK GPW poprzez realizację inicjatyw wspierających inwestorów w zrozumieniu mechanizmów przepływu kapitału i towarów oraz edukację finansową. Nasz długoterminowy cel to wzrost udziału akcji i instrumentów finansowych notowanych na giełdzie w aktywach gospodarstw domowych.

Aby go osiągnąć, Fundacja GPW organizuje liczne projekty i programy szkoleniowo-edukacyjne oraz wspiera inicjatywy innych podmiotów zajmujących się zbieżną tematyką.

ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) jest największą i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. 

Chapter Zero Poland, które jest częścią Climate Governance Initiative, to prowadzony przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu program rozwoju kompetencji organów nadzorczych i zarządczych spółek. Celem polskiej odsłony tej międzynarodowej inicjatywy jest podniesienie świadomości konsekwencji zmian klimatycznych dla firm oraz wpływu biznesu na klimat. Program oparty na międzynarodowej współpracy dostarcza wiedzę i narzędzia oraz stanowi platformę wymiany doświadczeń dla członkiń i członków rad nadzorczych i zarządów oraz eksperckiego środowiska, zajmującego się tematem zmian klimatu w Polsce i na świecie. 

Kancelaria Filipiak Babicz Legal posiada wieloletnią praktykę w bieżącej obsłudze prawnej i podatkowej podmiotów gospodarczych, w tym także spółek publicznych. Biura Kancelarii znajdują się w Warszawie i Poznaniu, a jej zespół liczy ponad 100 osób. Kancelaria wyróżniana jest w wiodących polskich i międzynarodowych rankingach usług prawniczych, takich jak Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej, Forbes Najlepsze Kancelarie, Legal 500, Invest Cuffs.

Moore Polska
To, co nas wyróżnia na rynku, to unikalne połączenie wysokiej jakości kompetencji o standardzie światowym i globalnym zasięgu oraz charakterystycznych cech firm rodzinnych.
Skupiamy się na rozwiązaniach, które gwarantują bezpieczeństwo prowadzonego biznesu, optymalizują koszty oraz podnoszą kulturę biznesu. Każdego dnia pomagamy budować i rozwijać biznes naszym klientom. Bazując na wartościach takich jak zaufanie, otwartość, rzetelność oraz lojalność, tworzymy długofalowe relacje, oferując realne wsparcie i profesjonalne doradztwo.
W rankingu audytorów dziennika „Rzeczpospolita” z 2023 roku zajęliśmy wysokie, 9. miejsce. Jesteśmy jedną z największych firm audytorskich w kraju ze 100% polskiego kapitału.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) to największa organizacja inwestorska w Polsce, zrzeszającą obecnie 18 tysięcy inwestorów. Funkcjonuje nieprzerwanie od 2000 roku.

Agencja Komunikacji Medialnej multiAN to pełni pasji, profesjonalni doradcy o szerokich kompetencjach z zakresu PR, IR i marketingu. Realizowane strategie i proponowane rozwiązania komunikacyjne oparte są na dogłębnej analizie rynku i oczekiwań Klienta oraz kreatywnym podejściu w ich wdrażaniu. multiAN to przede wszystkim konsultanci, doradcy i partnerzy, a nie podwykonawcy. Agencja wspiera Przedsiębiorców w osiąganiu celów biznesowych poprzez budowanie ich reputacji i pozytywnych relacji z otoczeniem. multiAN oferuje kompleksowe usługi z zakresu kreacji wizerunku, komunikacji biznesowej, w tym także kryzysowej. Doradza, jak skutecznie rozmawiać z otoczeniem i budować dobre relacje z partnerami biznesowymi, samorządowymi i społecznymi.